Ekonomicko - právní pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( Ekonomicko - právní pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zájemci posílejte CV na e-mail : krizova@biovendor.cz

Ekonomicko-právní pracovník
Hlavní náplň práce:
příprava nabídek pro veřejné zakázky
příprava návrhů a připomínkování dodavatelsko-odběratelských smluv
příprava podkladů pro fakturaci, úzká spolupráce s obchodním úsekem
telefonický kontakt se zákazníkem
další úkoly v rámci finančního a obchodního oddělení dle požadavků zaměstnavatele

Požadujeme:
min. vyšší odborné vzdělání ekonomicko-právní
znalosti z oblasti práva (zejména občanský zákoník, zákon o zadávání veřejných zakázek)
základy z oblasti účetnictví a daní
psaní všemi deseti + technika administrativy
samostatnost, preciznost a odpovědný přístup k práci
flexibilitu, organizační a komunikativní schopnosti, příjemné vystupování
podmínkou přijetí na danou pozici je úspěšné absolvování vstupního znalostního testu z oblasti práva (občanský zákoník, zákon o zadávání veřejných zakázek)
praxe v této činnosti a znalost AJ (stupeň středně pokročilý) je výhodou

Nabízíme:
práci v zázemí stabilní společnosti
pracovní poměr na plný úvazek
příjemné pracovní prostředí a kolektiv
osobní růst společně s prohlubováním odborných znalostí
příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy
místo výkonu práce: Brno
doba určitá s perspektivou doby neurčité
nástup možný ihned
Volné místo ekonomicko - právní pracovník pro lokalitu Brno.