PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝSTUPNÍ EVIDENCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE VÝSTUPNÍ EVIDENCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Náplň práce: budete pracovat s hotovými a neoznačenými výrobky různých tvarů, barev a velikostí, před samotným tamponovým tiskem přichází na řadu čištění povrchu výrobků a příprava stroje, tamponový tisk je velmi rychlý a přesný a probíhá na jednobarevném a dvoubarevném stroji.
- Požadujeme: pro tuto pozici potřebujete minimálně středoškolské vzdělání ukončené výučním listem nebo maturitním vysvědčením, zkušenosti s tamponovým tiskem či vzdělání v oboru tiskař (výhodou), pečlivost a spolehlivost bereme jako samozřejmost.
- Nabízíme:
- Práci na plný pracovní úvazek s možností prodloužení na dobu neurčitou.
- Mzdu od 18 000 Kč.
- Ke mzdě i kvartální odměny, které jsou závislé na výkonu firmy.
- 4 týdny dovolené.
- 6 dní sick days každý rok.
- Příspěvek na stravování.(dovoz jídel, firemní jídelna, výběr z 3 menu)
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Příspěvek na vybrané kulturní a sportovní aktivity.
- Nástup od 1. 4. 2018.
- V případě zájmu nás kontaktujte emailem: info@hakel.cz a pošlete svůj životopis
Volné místo pracovník/pracovnice výstupní evidence pro lokalitu Hradec Králové.