Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

SPRÁVCE / ÚDRŽBÁŘ

Pracovní místo ( SPRÁVCE / ÚDRŽBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
MÍSTO VÝKONU: Nový dvůr č.p. 143, 561 51 Letohrad
POŽADAVKY
- řidičský průkaz sk. B
- záliba v tomto oboru - zájem o techniku
- zručnost, komunikativnost
- organizační schopnosti
- zodpovědnost, spolehlivost
- bydliště v Letohradě výhodou
NABÍZÍME:
- dobré platové podmínky
- příspěvky na ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

ELEKTRIKÁŘ/-KA pro středisko údržby Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. Požadavky: vyučení v elektro oboru, vyhláška č. 50/1978 Sb. min. § 6, praxe výhodou. Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené, ...
ATAS elektromotory Náchod a.s. Náchod, Inzerováno včera

Údržba areálu ÚDRŽBA AREÁLU - včetně stravy Životopis zaslat na e-mail - jaroslav@uko.cz Volné místo údržba areálu pro lokalitu Bedřichov.
UBS Liberec s.r.o. Bedřichov, Inzerováno včera

Technolog | automotive | až 60 000 Kč Mezinárodní společnost a jeden z předních výrobců výfukových systémů na světě hledá zkušeného TECHNOLOGA do svého engineering oddělení. Máte - li zkušenost z automotive či strojírenstí, čtěte dále! Vaše náplň práce: - Komunikace s interním ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit