MISTR lehké údržby ve vozovně tramvají

  • Liberec

Pracovní místo ( MISTR lehké údržby ve vozovně tramvají ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SŠ vzdělání v technickém oboru (nejlépe elektro)
- znalost práce na PC
- vyhl. 50/78 Sb. podmínkou
- zkušenosti s vedením kolektivu zaměstnanců
- dobrou pracovní morálku
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- odpovídající mzdové ohodnocení
- zázemí stabilní společnosti
- firemní benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, zvýhodněné jízdné pro zaměstnance i rodinné příslušníky, příspěvky na penzijní/životní pojištění
Pracoviště: Liberec
Nástup možný ihned (příp. dohodou)
Zájemci do výběrového řízení se mohou hlásit osobně na zaměstnaneckém oddělení společnosti, příp. zaslat svůj osobní životopis na e-mailovou adresu: kariera@dpmlj.cz
Tel. 485 344 137; 739 682 148
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Volné místo mistr lehké údržby ve vozovně tramvají pro lokalitu Liberec.