SEŘIZOVAČ NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ NEPŘETRŽITÝ PROVOZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
• seřizování a údržba strojů a strojních zařízení ve výrobě na požadované parametry
• vkládání nástrojů do strojů a jejich nastavování a seřizování dle dokumentace
• kontrola správné funkčnosti strojů a zajišťování nutných oprav
• kontrola přijatého materiálu ze skladu dle dokumentace
• vedení pracovníků obsluhy strojů při pracovních úkonech po seřízení stroje a následně provádí počáteční kontrolu vyrobených součástek
• kontrola kvality vyráběných komponentů
• uchovávání výrobních nástrojů po dokončení výroby
• vyplňování výrobní dokumentace

Požadujeme:
• ÚSO vzdělání (výuční list nebo maturita)
• praxe na pozici seřizovače výhodou
• základní znalost práce na PC (MS Office)
• ochota práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme:
• Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti
• Možnost odborného růstu a profesního rozvoje
• Velmi dobré platové ohodnocení
• Příspěvek na závodní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na cvičení
• Cafeterie (příspěvky na benefity vlastního výběru)
• Čisté pracovní prostředí
• Nástup dle dohody
Volné místo seřizovač nepřetržitý provoz pro lokalitu Žďár nad Sázavou.