Kontrolor strojírenské výroby

  • Proboštov

Pracovní místo ( Kontrolor strojírenské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás čeká:
Kontrola dílů/výrobků dle stanovených testovacích postupů
Provádění auditu výrobků
Průběžná kontrola výrobků ve výrobě
Kontrola a příprava výrobků pro expedici
Jaké znalosti a dovednosti očekáváme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
Praxe na podobné pozici vítána
Výborné komunikační a organizační schopnosti
Komunikativní znalost AJ a/nebo NJ
Důslednost a technické myšlení, samostatnost v rozhodování
Velmi dobrou znalost MS Office
Vhodné i pro absolventy technických škol
Co nabízíme:
zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti, 25 let na Teplicku, světová 2 v oboru
velmi příjemné pracovní prostředí a přátelský tým
možnost využití cizích jazyků
příspěvky na závodní stravování
5 týdnů dovolené
práci s moderními technologiemi
formální i neformální zaměstnanecké akce, podpora sportovní činnosti
letní a zimní bonusy, každoroční valorizace mzdy
po úspěšném zapracování nabízíme změnu zaměstnání na dobu neurčitou
V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: jana.vachouskova@mahr.com
Volné místo kontrolor strojírenské výroby pro lokalitu Proboštov.