VEDOUCÍ INVESTIČNÍHO ODBORU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ INVESTIČNÍHO ODBORU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou; nástup možný dle dohody, nejdříve od 1.5.2018
- Charakteristika pozice: řízení investičního odboru magistrátu města, koordinace přípravy, realizace a kontrola investiční výstavby, zajištění spolupráce při sestavování rozpočtu pro investiční výstavbu, odpovědnost za zadávání veřejných zakázek nezbytných k realizaci investičních akcí města, sledování průběhu výstavby, zabezpečování technického dozoru, koordinace prací a dodávek dle časového plánu, platové zařazení: 11. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, vzdělání technického směru výhodou, manažerská praxe min. 3 roky, odborná praxe v oblasti investiční výstavby, orientace v zákoně o veřejných zakázkách výhodou, orientace v rozpočtování stavebních prací výhodou, schopnost číst technické výkresy, profesionální vystupování, komunikační a organizační schopnosti, schopnost vést a motivovat tým pracovníků, pracovní nasazení, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost a flexibilita, zkušenosti ve veřejné správě výhodou, znalost práce na PC, uchazeč musí splňovat předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka ve smyslu zákona č. 312/2002 Sb., § 4 odst. 1
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, pracovní poměr na dobu neurčitou, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, pružnou pracovní dobu, tři dny placeného zdravotního volna, pět týdnů dovolené, zajímavý program benefitů (mož