Vedoucí ekonomického úseku

  • Bruntál

Pracovní místo ( Vedoucí ekonomického úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 19

s pravidelným pracovištěm Zahradní 19, 792 01 Bruntál

Zaměstnanec na této pozici zodpovídá na středisku Bruntál zejména za:
- dodržování finanční a rozpočtové kázně střediska
- zajištění vedení účetnictví střediska
- sestavení měsíčních, ročních závěrek a výkazů
- kontrolu vývoje nákladů a výkonů v provozním účetnictví
- přípravu podkladů pro daň silniční, z přidané hodnoty a z příjmu právnických osob
- hospodárné vynakládání finančních prostředků střediska
- sledování efektivity doplňkové činnosti střediska
- řízení ekonomického úseku

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání
Praxi v oboru
Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
Řidičský průkaz skupiny B a praxi v řízení vozidel
Uživatelskou znalost práce na PC
Samostatnost, flexibilitu a spolehlivost

Nabízíme:
Platové ohodnocení - platová třída T 10 dle NV č. 341/2017 Sb. - 25 000,- -35 000,-
Příplatek za vedení
Možnost osobního příplatku
Zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy
5 týdnů dovolené

Možný termín nástupu: 1.4.2018

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete nejpozději do 16.3.2018 písemně (doručte osobně) přihlášku doplněnou profesním životopisem a kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání na adresu:
Správa silnic Moravskoslezského kraje, p.o., Úprkova 795/1, 702 23 Ostrava.

Bližší informace na tel.č.: 599 507 945 - Ing. Kovalíková, 555 539 537 - Ing. Kala / Po - Pá vždy od 7.00 do 14.00 hodin /.
Z : 8.3.2018
Volné místo vedoucí ekonomického úseku pro lokalitu Bruntál.