Všeobecná ( finanční ) účetní

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Všeobecná ( finanční ) účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:Palachova č.p. 700/35, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem.
Náplń práce: samostatné účtování a sledování stavu a pohybu na účtech zúčt. vztahů kodběratelům, základní kontrola a zpracování účetních dokladů, komunikace s dodavateli
účtování běžných účetních operací (faktury, pokladna, banka), samostatné vedení majetkové evidence, provádí odpisy dlouhodobých aktiv, účtování fondů přísp.org., spolupráce na účetních závěrkách, auditu, pravidelný reporting do Pasportizace.
Požadujeme: zkušenosti a orientace v oblasti účetnictví, dobrá znalost podvojného účetnictví příspěvkových organizací (znalost účetních předpisů - zákon o účetnictví, ČÚS, vyhlášky, zákon o finanční kontrole), znalost účetního programu FENIX výhodou, důraz na detail, pečlivost, samostatnost, aktivní přístup, komunikativnost a schopnost pracovat v týmu, plánovací a organizační schopnosti, znalost práce v aplikacích word a excel.
Nabízíme: platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/20016 Sb., rozpětí 15.450,-- až 25.230,-- Kč., příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.
Kontakt: telefonicky od 08:00 do 14:00 hod si sjednat osobní jednání.
Volné místo všeobecná ( finanční ) účetní pro lokalitu Ústí nad Labem.