PROJECT LAUNCH COORDINATOR

  • Zákupy

Pracovní místo ( PROJECT LAUNCH COORDINATOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti s péčí o zákaznické projekty od jejich nominace po zavedení do sériové výroby? Baví Vás jednání se zákazníky?
Co u nás budete dělat?
-Vedení projektů v prototypové a předsériové fázi
-Zavádění a realizace nové výroby včetně zajištění nových výrobních nástrojů
-Zajištění změnového řízení v prototypové a předsériové fázi projektu
-Předávání projektů z předsériové do sériové výroby
-Podpora při vypracování výrobní dokumentace
-Kooperace s jednotlivými odděleními
Co musíte znát a umět?
-SŠ/VŠ vzdělání technického směru
-Znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem
-Zkušenosti v oblasti projektového řízení v prostředí automobilového průmyslu
-Znalost programu AutoCAD, SAP a programu pro zpracování 3D dat výhodou
-Dobrá uživatelská znalost práce s PC – MS Office
 Co u nás získáte?
-Dobré finanční ohodnocení
-Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
-Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
-Zaměstnanecké výhody a benefity (13tý plat, stravenky, flexipassy, dotovaná strava, dotované masáže, doprava do zaměstnání, zdravotní péče, náborový příspěvek)
Najdete nás v Nových Zákupech, na telefonních číslech 737 380 314/ 720 636 874 nebo na e-mailu: ZPY-kariera@auriasolutions.com.
Volné místo project launch coordinator pro lokalitu Zákupy.