ÚČETNÍ - POMOCNÝ/-Á ÚČETNÍ

  • Hronov

Pracovní místo ( ÚČETNÍ - POMOCNÝ/-Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Náplň práce: vedení podvojného účetnictví; zaúčtování faktur, pokladních dokladů; fakturace; jednání s úřady; zpracování bankovních výpisů; spolupráce s hlavní účetní.
Požadavky: min. SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost účetnictví, znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, výhodou program Vario), samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.
Zaměstnanecké výhody: dobré platové ohodnocení, odborné vzdělávání (školení a kurzy), pružná pracovní doba a další.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail: dankova@3dvo.cz
Volné místo účetní - pomocný/-á účetní pro lokalitu Hronov.