Manažer/ka provozu (FB Manager)

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Manažer/ka provozu (FB Manager) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Hotel Excelsior, Hlavní třída 121/46, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Požadujeme: střední hotelová škola nebo vyučení v oboru číšník/servírka, znalost hotelového stravovacího provozu, zájem o obor, komunikativnost, příjemné vystupování, zájem o hosta (orientace na hosta), spolehlivost, předchozí praxe na obdobné pozici min. 1 rok, dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, schopnost vést kolektiv zaměstnanců, znalost NJ podmínkou (další světový jazyk výhodou), preferujeme počítačové znalost (Word, Excel, Outlook). Nabízíme: pracovní pozice manažera/ky v hotelovém provozu, možnost dalšího vzdělávání a jazykových kurzů hrazených zaměstnavatelem, stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, možnost parkování u Hotelu Monty a další bonusy, k základní mzdě jsou vypláceny měsíční motivační odměny, v případě potřeby můžeme zajistit ubytování. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 10:00-13:00 h) anebo e-mailem anebo osobně na adrese Hotel Monty, Příkrá 218/4, 353 01 Mariánské Lázně (Po-Pá 10:00-13:00 h).
Volné místo manažer/ka provozu (fb manager) pro lokalitu Mariánské Lázně.