vrátný, hlídač, recepční

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( vrátný, hlídač, recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POUZE PRO OZP
Pracovní doba:
nepřetržitý provoz; ranní a noční směny; 12ti hodinové směny.
Co budete dělat:
obsluha kamerových, přístupových a bezpečnostních systémů; kontrola a evidence vstupu a výstupu osob; obchůzková činnost (3 obchůzky za směnu, jedna obchůzka trvá asi 25 min.); výdej klíčů.
Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:
čistý trestní rejstřík; počítačová gramotnost (na úrovni uživatele); certifikát strážný (výhodou) - je možnost si ho u nás udělat; komunikační schopnosti; důslednost, flexibilnost, vstřícnost,
Nabízíme:
dobré platové ohodnocení (od 96,- do 106,-/hod.); výplata mzdy v pevných termínech a to na účet nebo složenkou; platba sociálního a zdravotního pojištění; zázemí stabilní a specializované firmy; placené přestávky; kariérní růst; individuální a lidský přístup ke každému zaměstnanci.
KONTAKT PŘEDEM TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Volné místo vrátný, hlídač, recepční pro lokalitu Jindřichův Hradec.