bagrista

Pracovní místo ( bagrista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
pracovní poměr na dobu neurčitou; ŘP skup. C, T
Volné místo bagrista pro lokalitu Třeboň.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Strojník bagrista- obsluha stavebních strojů Požadavky: požadovaná praxe na stavebních strojích Kontaktní osoba: Vácha Ladislav. tel.: 602 274 562 Volné místo strojník bagrista- obsluha stavebních strojů pro lokalitu Buk.
VKB stavby s.r.o. Buk, Inzerováno před 7 dny

Obsluha zemních strojů, bagrista Obsluha zemních strojů, bagrista - vzdělání základní. Požadujeme ŘP sk. B, C, T. Praxe a strojní průkaz výhodou. Pracoviště Českokrumlovsko. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 23.000,-- - ...
STAVBY KRUMLOV Jčk s.r.o. Český Krumlov, Inzerováno déle jak týden

bagrista Požadujeme: ŘP sk. T, strojní průkaz, praxe Telefonický kontakt v pracovních dnech 13:00 - 17:00 hod. na telefonu 776087001 Volné místo bagrista pro lokalitu Pacov.
SHB Hovorka s.r.o. Pacov, Inzerováno déle jak týden