RADOSTA CZ s.r.o.

bagrista

Odeslat

Pracovní náplň
pracovní poměr na dobu neurčitou; ŘP skup. C, T
Volné místo bagrista pro lokalitu Třeboň.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: bagrista

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika, Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: RADOSTA CZ s.r.o.
Ulice: Pražská 884
Město: Třeboň
PSČ: 379 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeněk Radosta
Telefon: +420 602 177 686,602 272 932

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: RADOSTA CZ s.r.o.