Opravář/ka zemědělských strojů

  • Mladoňovice

Pracovní místo ( Opravář/ka zemědělských strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pohled 26, Slatiňany
NÁPLŇ PRÁCE: Servis a údržba zemědělské techniky
POŽADAVKY: ŘP sk. B, zručnost, pracovitost a zodpovědnost, praxe v oboru
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Podnikové stravování. Pevná pracovní doba, jistota dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní společnosti, pravidelný výplatní termín, možnost dalšího profesního růstu.
První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo opravář/ka zemědělských strojů pro lokalitu Mladoňovice.