ekonom/ka

Pracovní místo ( ekonom/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Životopisy zasílat na e-mail: Libuse.kessnerovaatkocianka.cz
Nabízíme: 25 dní dovolené, příspěvek na dovolenou, závodní stravování
Mzda třída 11/dle praxe
Volné místo ekonom/ka pro lokalitu Brno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Management
Personalistika, lidské zdroje
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Konzultant/ka informačního systému pro oblast ekonomiky Pracovní poměr na dobu určitou-1rok, s moností prodloužení ˘Jste kreativní a činorodý člověk? ˘Je pro Vás přirozený kontakt se zákazníkem, bezproblémově komunikujete? ˘Rád cestujete a chcete využívat pracovní flexibilitu? ˘Hledáte stabilní ...
Gatema a. s. Boskovice, Inzerováno před 3 dny

rozpočtář/rozpočtářka oddělení hospodářské správy Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo rozpočtář/rozpočtářka oddělení hospodářské správy odboru kancelář ředitele s místem výkonu práce Brno, Žerotínovo nám. 449/3, PSČ 601 82 Brno Předpoklady a požadavky: ...
Jihomoravský kraj Brno, Inzerováno před 5 dny

vedoucí odboru zdravotnictví Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na místo vedoucí/vedoucího odboru zdravotnictví s místem výkonu práce Žerotínovo nám. 3, Brno Předpoklady a požadavky: dosažené vzdělání vysokoškolské vzdělání v magisterském ...