Rozpočtář/ka

Pracovní místo ( Rozpočtář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Rozpočtář/ka - vzdělání středoškolské, stavební směr. Pracoviště Křemže. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 22.000,-- 30.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 602 130 949 p. Cába.
Volné místo rozpočtář/ka pro lokalitu Křemže.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

EKONOM Náplň práce: kompletní zpracování mezd - program Vema + personální agenda; kompletní zpracování účetnictví příspěvkové organizace - program Helios Fénix; daně z příjmů právnických osob + DPH identifikované osoby; rozpočty a analýza hospodaření; ...
Městské centrum kultury a vzdělávání Týn nad Vltavou, Inzerováno před 4 dny

vedoucí projektu v technické kanceláři Požadujeme: VŠ nebo SŠ technického směru; min. 2 roky praxe v oboru; NJ aktivně; AJ výhodou; dobrá znalost MS Office; komunikační, organizační a rozhodovací znalosti a dovednosti; Pracovní náplň: vedení projektu zavádění nového výrobku; sestavení a ...
Magna Cartech spol. s r.o. České Velenice, Inzerováno před 6 dny

konstruktér strojů a strojních zařízení Montekord Machines je konstrukční a výrobní společnost, která se zabývá výrobou automatizovaných a robotizovaných pracovišť pro zákazníky působící v automobilovém průmyslu. Vyrábí moderní technická řešení od nejjednodušších systémů po složité ...
Montekord Machines s.r.o. Strakonice, Inzerováno déle jak týden