Rozpočtář/ka

Pracovní místo ( Rozpočtář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Rozpočtář/ka - vzdělání středoškolské, stavební směr. Pracoviště Křemže. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 22.000,-- 30.000,-- Kč hrubého. Kontakt: 602 130 949 p. Cába.
Volné místo rozpočtář/ka pro lokalitu Křemže.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

rozpočtář SŠ či VŠ stavebního zaměření; praxe vítána; samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup; znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook), AutoCad; řidičský průkaz skupiny B; Nabízíme: možnost seberealizace a dalšího profesního rozvoje, zázemí stabilní a ...
FRIGOMONT a.s. Dačice, Inzerováno před 2 dny

hlavní účetní NÁPLŇ PRÁCE: podvojné účetnictví, sestavování ročních účetních výkazů, mzdové účetnictví, účtování podle rozpočtu a středisek, vyúčtování dotací a příspěvků Praxe v neziskovém sektoru je vítána VÝHODY: stravování, stravenky, 5 týdnů ...
Oblastní charita Strakonice Sousedovice, Inzerováno před 6 dny

EKONOM/KA Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, finanční ohodnocení 25 000 Kč na plný úvazek, po zapracování možnost osobního příplatku Požadavky/předpoklady: Bezúhonnost, středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření, ...
FOKUS České Budějovice, z.ú. České Budějovice, Inzerováno déle jak týden