Prodavač/ka - pokladní

Pracovní místo ( Prodavač/ka - pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme: zkušenost, upřímnost, zodpovědnost.
Nabízíme plný pracovní úvazek. Požadujeme alespoň půl roku praxi.
První kontakt telefonicky!
Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Česká Lípa.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Obsluha bufetu Místo výkonu práce:Panská č.p. 1700/23, Ústí nad Labem. Požadujeme: střední odborné vzdělání s výučním listem, odolnost vůči stresu, orientace na zákazníka, komunikační dovednosti, odpovědnost, pečlivost a přesnost, spolehlivost, samostatnost, ...
Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace Ústí nad Labem, Inzerováno před 2 dny

Účetní Hledáme ÚČETNÍ !!!!! Pro našeho klienta, stabilní společnost s dlouholetou tradicí, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici účetní. Vaší náplní práce na této pozici - účtování hlavních účetních uzávěrek - pomáhat při tvorbě měsíčních účtů ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Finanční účetní 35 000 - 45 000 Kč/měs. Máte několik let zkušeností z účetního oddělení? Angličtina Vám nedělá problém a chcete pracovat v mezinárodním prostředí s řadou zajímavých benefitů? Pak hledáme právě Vás! Finanční účetní - až 45 000 Kč/měs. dle zkušeností kandidáta Co bude ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny