ODBORNÝ PRACOVNÍK/-ICE PRO PODNIKATELSKOU KLIENTELU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ODBORNÝ PRACOVNÍK/-ICE PRO PODNIKATELSKOU KLIENTELU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODOBRNÝ PRACOVNÍK/-ICE PRO PODNIKATELSKOU KLIENTELU
- PP na dobu neurčitou, nástup možný dle dohody
- Náplň práce: zprostředkování pojištění, úvěrů, operativních leasingů pro podnikatele, vedení obchodních jednání s klienty a udržování dlouhodobých obhcodních vztahů, budování vztahů s obchodními partnery - pojišťovnami, bankami, spolupodílení se na rozvoji společnosti
- Požadujeme: SŠ/VS vzdlěání, zkušenosti v bankovnictví a pojišťovnictví, komunikační schopnosti, flexibilita
- Nabízíme: zíkání potřebných licentí a registrací, zcela bezplatné vzdlěávání a školení, motivační finanční odměňování, firemní benefity - zvýhodněný operativní leasing, paušál, získání podílu ve společnosti
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Zykl Duša, e-mail: info@crassuart.cz, tel.: 775 664 960
Volné místo odborný pracovník/-ice pro podnikatelskou klientelu pro lokalitu Hradec Králové.