ASISTENT/-KA OBCHODU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA OBCHODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 4. 2018
- Náplň práce: vedení obchodní agendy, administrativa, komunikace se zákazníky, kompletní zpracování obchodního případu, příprava podkladů pro obchodní oddělení, vyřizování úkolů a přidělené agendy, zajištění provozních záležitostí
- Požadujeme: výbornou znalost práce na PC (Office), řidičský průkaz skupiny B , obsluha sociálních sítí, úprava fotek, znalost programu Pohoda výhodou, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- Nabízíme: stravenky, zvláštní prémie
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem. Kontaktní osoba: Simonová Barbora, e-mail: jobs@qts.cz, tel.: 602 412 577
Volné místo asistent/-ka obchodu pro lokalitu Hradec Králové.