JIPO Stavebniny s.r.o.

SKLADNÍCI STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ

Odeslat

Pracovní náplň
SKLADNÍCI STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ - Místo výkonu práce: Lochovice. Doplňující informace: 1 směna / pružná pracovní doba, pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky: ŘP sk. B, znalost stavebních materiálů, znalost práce na PC. Kontakt: emailem.
Volné místo skladníci stavebních materiálů pro lokalitu Lochovice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 11. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SKLADNÍCI STAVEBNÍCH MATERIÁLŮ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: JIPO Stavebniny s.r.o.
Ulice: 13
Město: Lochovice
PSČ: 267 23

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ivo Polanský Dominika Polanská /
Telefon: jipo@stavebniny-lochovice.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JIPO Stavebniny s.r.o.