Arriva Services a.s.

AUTOMECHANICI

Odeslat

Pracovní náplň
AUTOMECHANICI - Místo výkonu práce: Králův Dvůr, Hořovice. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru automechanik, případně oboru příbuzném, zdravotní způsobilost. Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek ve výši 10.000 kč, ubytování, stravenky, jízdní výhody, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění. Kontakt: telefonicky (Pracovní dny v: 7:00-14:00 hod.), e-mailem.
Volné místo automechanici pro lokalitu Králův Dvůr.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: AUTOMECHANICI

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Arriva Services a.s.
Ulice: Pod Hájem 97
Město: Králův Dvůr
PSČ: 267 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Váňová
E-mail: jana.vanova@arriva.cz
Telefon: +420 724 506 418

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Arriva Services a.s.