PRODAVAČ/-KA MASA A UZENIN

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRODAVAČ/-KA MASA A UZENIN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou (možnost zkrácený PP nebo DPČ), nástup možný ihned, místo výkonu práce: prodejna v Polyfunkčním domě Třebeš v ulici Ve Stromovce, Hradec Králové, pracovní doba ve všední den - ranní od 07.00 do 15.00, odpolední od 11.00 do 13.00 hod., v sobotu od 08.00 do 13.00 hod.
- Požadujeme: min. vyučení, praxe na obdobné pozici výhodou
- Náplň práce: zajištění chodu prodejny - prodej a konzultace s nadřízenými při objednávkách, řízení odpis, znalost sortimentu, práce se slevami
- Nabízíme: velmi dobré finanční ohodnocení, práci v příjemném a novém prostředí
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: sarka.rakovska@masonafarme.cz
Volné místo prodavač/-ka masa a uzenin pro lokalitu Hradec Králové.