GASL CZ s.r.o.

Obráběči kovů - soustružník | Olomouc (1803002)

Odeslat

Pracovní náplň
Obráběč kovů - soustružník | Olomouc (1803002)

Jste vhodným uchazečem, pokud:
- máte SŠ nebo SOU vzdělání (obráběč kovů - soustružník)
- ovládáte znalost čtení výrobního příkazu a technické dokumentace
- máte praxi ve výrobní společnosti

Budete se věnovat:
- obrábění dle technologického postupu
- kontrola a měření podle předepsaných měřidel
- identifikace neshodných kusů

Proč by se Vám mohla tato pracovní nabídka líbit?
- nabízíme práci na HPP
- máte možnost přestupu do kmene firmy
- máte nárok na 25 dní dovolené
- přispíváme na stravování

Pracoviště: Olomouc
Mzda: mzda od 21.500 Kč + čtvrtletní bonusy
Nástup: dle dohody
Směnnost: třísměnný provoz

Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.
Volné místo obráběči kovů - soustružník | olomouc (1803002) pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 05. 2019
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obráběči kovů - soustružník | Olomouc (1803002)

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: GASL CZ s.r.o.
Ulice: Pavelčákova 437
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kontakt
E-mail: prace@gasl.cz
Telefon: +420 773 447 447

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: GASL CZ s.r.o.