Staničník lanové dráhy

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Staničník lanové dráhy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místro výkonu práce: Ústí nad Labem.
Požadavky na pozici:
. ukončené střední vzdělání
. bezproblémová komunikace v českém jazyce, znalost světového jazyka výhodou
. uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
. trestní bezúhonnost
. časová flexibilita – plán směn dle potřeb zaměstnavatele, zejména v pracovních dnech
. loajalita, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, pečlivost
. manuální zručnost pro práci s penězi
. praxe s pokladnou výhodou (hotovostní prepážka)
. negativní výpis pohledávek z přepravy
Náplń práce:
. odbavování cestující veřejnosti
. prodej jízdenek a upomínkových předmětu
. odpovědnost za svěřenou hotovost a tržby
. odpovědnost za bezpečnost v provozu lanové dráhy
. kontrola dodržování kázně cestujících
. informacní činnost
. udržování čistoty a provádění úklidu stanovište a prostor stanic lanové dráhy
Nabízíme:
. zázemí stabilní společnosti , přijemný kolektiv
. práci dle domluvy, směnný provoz
. stejnokrojové vybavení, stravenky v hodnote 80 Kč - plně hrazené zaměstnavatelem
. pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání - plně hrazené zaměstnavatelem
. dukladné zaškolení, pravidelné vzdělávání
. zajímavý výdělek
. možnost dlouhodobé spolupráce
Výcet požadovaných dokladu pro zařazení uchazečů do výběrového řízení:
. strukturovaný životopis zaměřený na průběh praxe, odborné znalosti a dovednosti
. výpis z evidence rejstříku trestu ne starší 3 mesíce
. kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně další doklady prokazující odborné vzdělání.
Přihlášky včetně požadovaných dokladu je nutno doručit v zalepené obálce označené te