Anketář po telefonu

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Anketář po telefonu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Špitálské náměstí 3517, 400 01 Ústí nad Labem.
Práce na DPP s možností na HPP.
Náplň práce: telefonické vyplňování dotazníků
Požadujeme: základní vzdělání, znalost práce na PC, dobrá komunikace bez vady řeči.
Nabízíme: možnost práce na hlavní pracovní poměr, další bonusy za plnění cílů, stravenky v hodnotě 100 Kč/den po zkušební době, pouze ranní směna, volné víkendy a svátky, dotovaná káva a obědy, práce v centru města hned u zastávky MHD a nedaleko vlakového i autobusového nádraží, dotovaný neomezený tarif pro zaměstnance i jejich blízké, vstupní i další rozvojová školení na náklady společnosti, moderně vybavené pracovní místo v klimatizovaném prostředí, očkování proti chřipce, zvýhodněné produkty a mnoho dalšího, společné pravidelné firemní akce pro zaměstnance i jejich rodiny.
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání.
Volné místo anketář po telefonu pro lokalitu Ústí nad Labem.