asistent/ka oblastního vedoucího fyzické ostrahy

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( asistent/ka oblastního vedoucího fyzické ostrahy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Asistent/ka oblastního vedoucího fyzické ostrahy
Úzká spolupráce s nadřízeným pracovníkem
Správa svěřené administrativní agendy
Příprava podkladů pro jednání/reporty
Udržování chodu kanceláře
Nábor nových zaměstnanců a s tím spojená administrativa
Komunikace se zákazníkem
Práce v programu Pohoda

Požadujeme:
Minimálně středoškolské vzdělání
Spolehlivost
Organizační, řídicí a komunikační schopnosti
Samostatnost
Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
Práce s PC, Word, Outlook, Excel
Řidičský průkaz sk.B
Nadprůměrná schopnost práce v týmu

Plat od 20000Kč
Stravenky 100Kč
Mobilní telefon

Nástup možný ihned.
Kontaktní osoba: Stanislav Mareš
Prosím zasílat na personalni@kbs-security.cz
Tel: .: +420 483 711 552
Volné místo asistent/ka oblastního vedoucího fyzické ostrahy pro lokalitu Jablonec nad Nisou.