Úředník referenta správy majetku, oddělení správy majetku, odboru správy majetku

  • Bruntál

Pracovní místo ( Úředník referenta správy majetku, oddělení správy majetku, odboru správy majetku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Nádražní 20
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení
Město Bruntál vyhlašuje v souladu se zákonem Č. 31212002 Sb., o úřednících územních
samosprávních celků, výběrové řízení na místo:
Úředníka/ce - referentky/a správy majetku, oddělení správy majetku,
odboru správy majetku, investic a dotací
na dobu: neurčitou
s místem výkonu práce: Bruntál
zařazení v platové třídě: 9. - 10.
Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
Úředníkem se může stát fyzická osoba, která:
je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České
republice trvalý pobyt
dosáhla věku 18 let
je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk
Další požadavky:
vysokoškOlské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s
maturitní zkouškou
základní orientace v zákoně Č. 128/2000 Sb., o obcích a zákoně Č. 89/2012 Sb., občanský zákoník,
uživatelská znalost práce na PC v programech Microsoft Office
řidičský průkaz sk. B
samostatnost, pečlivost, důslednost, organizační a koordinační schopnosti, schopnost týmové práce, odolnost vůči
stresu
základní znalosti a orientace v geografickém informačním systému výhodou
praxe a orientace v oblasti správy majetku výhodou
Charakteristika vykonávané pozice:
Komplexní zajišťování správy, evidence a provozování majetku města Bruntál s péčí řádného hospodáře a výkon
majetkových práv dle zákona Č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a zákona Č. 128/2000 Sb., o obcích spočívající
v zabezpečování různých způsobů nakládání s tímto majetkem, zahrnující úko