Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích

Pracovní místo ( Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Elektro-Krša s.r.o., Sv. Čecha 3844/22, 695 01 Hodonín.
Náplň práce: Elektromontážní práce po Jižní Moravě. Zručný, samostatný, flexibilní, ŘP sk. B, platnou vyhlášku 50/1978 §6.
Kontakt: osobně, tel. 775 581 676, e-mailem: infoatelektrokrsa.eu.
Volné místo elektromechanici elektrických ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Montážní dělníci elektronického zařízení (Operátor montáže) Náplň práce: sestavování serverů, testování a kontrola, čištění a balení vyrobených jednotek. Požadujeme: čistý trestní rejstřík, ochotu směnovat. Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou přímo s Foxconnem, 25 dní dovolené, závodní stravování od 6,- Kč, ...
Foxconn Technology CZ s.r.o. Kutná Hora, Inzerováno včera

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI OSTATNÍCH VÝROBKŮ Místo výkonu práce: Březová č.p. 2054, 560 02 Česká Třebová 2 KONTAKTNÍ OSOBA PANÍ LORENCOVÁ - POUZE TELEFONICKY V PRACOVNÍ DNY (8.00 - 16.00 hodin) Volné místo montážní dělníci ostatních výrobků pro lokalitu Česká Třebová.
T&T - trade Holding s.r.o. Česká Třebová, Inzerováno včera

Slévárenský dělník (obsluha strojů a zařízení) Pracoviště: Hedvikov 1. Náplň práce: pomocné práce při výrobě odlitků ve slévárně, ruční apretace, pomocné práce u lisu, kontrola odlitků a jejich třídění. Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provoze, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu ...
KOVOLIS HEDVIKOV a.s. Třemošnice, Inzerováno včera