Ing. Markéta Haboňová

Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

Odeslat

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- Dolní Kasárna 946/b, Klecany

Prvotní kontakt:
- tel.: 777 146 717
- e-mail: info@tastymorning.cz

Upřesňující údaje:
- Rodinná pekárna v Klecanech u Prahy hledá vyučené pekaře/ky s praxí na hlavní pracovní poměr.
- Pečeme tradiční české dorty a koláče - vše naučíme.
Volné místo pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek pro lokalitu Klecany.

Nabízíme
Nástup možný od: 28. 02. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Ing. Markéta Haboňová
Ulice: Dolní Kasárna 946
Město: Klecany
PSČ: 250 67

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Markéta Haboňová
E-mail: info@tastymorning.cz
Telefon: +420 777 146 717

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Ing. Markéta Haboňová