MUDr. Helena Břízová

Zubní lékař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Z:28.2.2018. A:8.11.2018.
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Místo výkonu práce: Bezručova č.p. 458, Studénka.Požadujeme: vysokoškolské vzdělání s aprobační zkouškou. Možnost vyřízení dotace.
Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou, MOŽNOST PŘEDAT ZUBNÍ ORDINACI. V případě zájmu kontaktujte MUDr. Břízovou Helenu telefonicky pouze večer na tel: 721 372 848. Osobní kontakt je možný po předchozí telefonické domluvě.
Volné místo zubní lékař/ka pro lokalitu Studénka.

Nabízíme
Nástup možný od: 20. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Zubní lékař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: MUDr. Helena Břízová
Ulice: Bezručova 458
Město: Studénka
PSČ: 742 13

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: MUDr. Helena Břízová
E-mail: brizovah@seznam.cz
Telefon: +420 721 372 848

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MUDr. Helena Břízová