PERSONALISTA/KA

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PERSONALISTA/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Krejčová Naděžda, tel.: 352511106 (7:00 - 15:30 hod), e-mail: krejcova@bohemia-lazne.cz

Požadujeme:
- praxe 5 let v oboru
- znalost problematiky mzdové agendy a pracovně právní oblasti
- znalost ruského jazyka
- zkušenosti se zaměstnaneckými kartami výhodou
- znalost práce na PC (personalistika Datacentrum a docházková systém ANeT Time)
- předpokládá se bezúhonnost, zvýšená míra odpovědnosti, přesnosti, svědomitosti, spolehlivosti a asertivity
- schopnost rozhodování
Pracovní doba: 7.00 - 15.30
Svoje životopisy zasílejte na E-mail: krejcova@bohemia-lazne.cz

Nabízíme:
- zvyšování či prohlubování kvalifikace
- 5 týdnu dovolené
- podnikové stravování

Místo výkonu práce: Sadová 5/800,360 01 Karlovy Vary
Volné místo personalista/ka pro lokalitu Karlovy Vary.