technolog

  • Tábor

Pracovní místo ( technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce
Zajišťování technické přípravy výroby a zavádění nových produktů.
Ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních
aktivit.
Provádění technického dozoru na pracovištích, kontrola dodržování technologických postupů.
Sledování a vyhodnocování nákladů, optimalizace technologie výroby.
Zajišťování a organizování technologické přípravy výroby, návaznosti pracovišť a ostatních
technických podmínek.
Stanovování způsobu kontroly jakosti a technických zkoušek, spolupráce na řízení jakosti produkce.
Navrhování technických prostředků a jejich počtu, druhu a typu strojů a strojního zařízení pro výrobu na základě stanoveného postupu výroby a cílové kapacity.
Analýza pracovních postupů a norem spotřeby práce se zřetelem na efektivitu výroby. Zpracování technologických postupů s ohledem na optimální využití technologických pracovišť, s cílem zvyšování produktivity práce a kvality výroby.
Změnové řízení technologických postupů.
Požadujeme:
SŠ/VŠ v oboru strojírenství,
Znalost čtení konstrukční dokumentace a tvorby technické dokumentaci
Orientaci ve vývoji trendů v oblasti nových materiálů a technologií v automotive
Znalost norem pro automotive a znalost informačního systému Helios výhodou
Pasivní znalost AJ (porozumění textu)
Samostatný a odpovědný přístup, kooperace, flexibilita, aktivní řešení problémů, odolnost vůči stresu.
Nabízíme:
Kreativní práci na projektech
Neustálý kontakt s moderními trendy v oblasti automotive
Možnost seberealizace v rámci návrhu nových produktů
Spoluúčast na rozhodování o technickém řešení