DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY V PEKAŘSTVÍ

Pracovní místo ( DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY V PEKAŘSTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY V PEKAŘSTVÍ - Místo výkonu práce: Beroun. §92. Kontakt: telefonnicky.
Volné místo dělníci potravinářské výroby v pekařství pro lokalitu Praha.

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PEKAŘI, CUKRÁŘI (KROMĚ ŠÉFCUKRÁŘŮ) A VÝROBCI CUKROVINEK PEKAŘI, CUKRÁŘI (KROMĚ ŠÉFCUKRÁŘŮ) A VÝROBCI CUKROVINEK - Místo výkonu práce: Beroun. Požadavky: bezúhonnost. Kontakt: telefonicky (Po a Čt, od 9:00-11:00 hod.). Volné místo pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek pro lokalitu Beroun.
PRAISE STORE s.r.o. Beroun, Inzerováno před 2 dny

Řidiči autobusu MVP: Vídeňská č.p. 619/142, Kunratice Kontakt: Pekárek Michal, tel.: 725255533 ŘP skupiny D, anglický jazyk výhodou. Náplň práce: - vnitrostátní doprava - linková doprava - zájezdová doprava po EU - lokální pražská doprava Výhody: rodinné zázemí, ...
VEGA TOUR , s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Pekaři Místo pracoviště: - Pekárna ve mlýně, Turkovická 159, 251 65 Onřejov Prvotní kontakt: - tel.: 603 702 946 Po-Pá od 12:00 do 16:00 - e-mail: pekarnavemlyne@gmail.com Upřesňující údaje: - Mzda pozice pekař: od 20 000 do 25 000 Kč (nebo víc) podle ...
Omar Ayala Jeronimo Ondřejov, Inzerováno před 2 dny