Vlastimil Řezníček

Klempíř

Odeslat

Pracovní náplň
AKTUALIZACE 16.10.2018!!!
První kontakt telefonický!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- vyčen v technickém oboru
- praxe jako klempíř nebo montér ocelových konstrukcí

Pracovní náplň: montáž klempířských prvků na ocelovou konstrukci a opláštění

Zaměstnavatel nabízí základní hrubou mzdu+prémie

Místo výkonu práce: Celá ČR

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky na tel. čísle: 737 248 042
- osobně POUZE NA ADRESE: NEMOCNIČNÍ 43, ŠUMPERK!!!, vždy po-pá 8-17hod
Volné místo klempíř pro lokalitu Jeseník.

Nabízíme
Nástup možný od: 17. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Klempíř

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vlastimil Řezníček
Ulice: Mahenova 621
Město: Jeseník
PSČ: 790 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vlastimil Řezníček
E-mail: vlastik.reznicek@seznam.cz
Telefon: +420 737 248 042

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vlastimil Řezníček