Projektanti pozemních staveb, Projektanti TZB (ZTI nebo VZT)

  • Tlumačov

Pracovní místo ( Projektanti pozemních staveb, Projektanti TZB (ZTI nebo VZT) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme rodinná stavební firma zabývající se kompletní výstavbou průmyslových objektů, staveb občanské vybavenosti a rodinných domů.
Náplň práce: tvorba projektových dokumentací, budete spolupracovat s dalšími členy týmu, zakreslení klientských požadavků, po zapracování příležitostná kontrola staveb a jednání s klienty, inženýrská činnost
Požadavky: alespoň SŠ vzdělání (nejlépe obor pozemní stavby, příprava a realizace staveb), v ideálním případě praxe, ale uvítáme i absolventy, kteří budou mít zájem o stavařinu a opravdovou chuť se rozvíjet v oboru projektování, umíte číst ve stavebních výkresech a orientovat se v rozpočtech a projektech staveb, velmi dobře ovládáte MS Office, ArchiCAD Vám není cizí, oceníme zkušenost s BIM, bez problémů se osobním autem dopravíte z místa A do místa B
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům, kancelář v centru Zlína, práci na zajímavých projektech, služební telefon
Nástup možný ihned.
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis a připojte informaci, proč máte o danou pozici zájem.
Volné místo projektanti pozemních staveb, projektanti tzb (zti nebo vzt) pro lokalitu Tlumačov.