NOVÁK - papír, s.r.o.

inženýr automatizace - rozvoj a udržení DCS systému a komunikačních cest

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Kystra u Slavětína 43,Louny
Požadujeme VŠ vzdělání v oboru IT (telekomunikace apod.), znalost AJ na komunikativní úrovni vč. technické (úroveň C1,C2), schopnost vést a školit kolektiv zaměstnanců, flexibilita a samostatnost, praxe v oboru IT či telekominikací
Náplň práce: odpovědnost za tvorbu a rozvoj DCS systému pro ovládání papírenského stroje, odpovědnost za propojování DCS systému s dalšími navazujícími zařízeními - měřící rám, hladinoměry, regulace, odpovědnost za rozvoj a automatizaci celé linky - papírenský stroj a mlecí linku, komunikace s dodavatelem DCS systém v AJ. technický rozvoj linky po stránce hardwarové a softwarové, rozvoj a zaučení zaměstnanců pro obsluhu DCS, vedení týmu o 6 lidech, návštěvy zahraničních dodavatelů a výstav
Nabízíme: perspektivní práci a zázemí, možnost ubytování, výhledově služební automobil, přátelské pracovní prostředí
kontakt: 725951815, e-mail: semerdziev@papir-novak.cz
Volné místo inženýr automatizace - rozvoj a udržení dcs systému a komunikačních cest pro lokalitu Slavětín.

Požadavky
Práce s PC
Angličtina Aktivní - úroveň C1,C2

Nabízíme
Nástup možný od: 12. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: inženýr automatizace - rozvoj a udržení DCS systému a komunikačních cest

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: NOVÁK - papír, s.r.o.
Ulice: 43
Město: Slavětín
PSČ: 440 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Stefan Semerdziev
E-mail: semerdziev@papir-novak.cz
Telefon: +420 725 951 815

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NOVÁK - papír, s.r.o.