MASÉR / KA (ve zdravotnictví)

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( MASÉR / KA (ve zdravotnictví) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

5* lázeňský hotel Imperial v Karlových Varech, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

MASÉR - MASÉRKA ve zdravotnictví

NABÍZÍME:
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* odpovídající mzdové ohodnocení až do 23 000,- Kč, placené zdravotní volno Sick Days
* personální obědy za 15,- Kč
* získání zkušeností z prestižních lázní pod vedením špičkových profesionálů
* přátelský kolektiv
* příjemné a moderní pracovní prostředí
* další profesní vzdělávání
* pracovní doba 6:50 - 15:20, 1x v měsíci sobota nebo neděle (vyšší příplatek oproti zákoníku práce)

POŽADUJEME:
* osvědčení maséra ve zdravotnictví
* znalost RJ, AJ či NJ výhodou
* příjemné a profesionální vystupování
* komunikativnost a spolehlivost, bezúhonnost

KONTAKT:manažerka zdravotnického úseku 353206007, HR@imperial-group.cz
Volné místo masér / ka (ve zdravotnictví) pro lokalitu Karlovy Vary.