FINANČNÍ ÚČETNÍ

  • Nové Město pod Smrkem

Pracovní místo ( FINANČNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás u nás čeká?
- Zpracování obchodních transakcí v oblasti finančního účetnictví, včetně správy nákladového střediska
- Provádění pravidelných platebních transakcí
- Provádění pravidelných upomínek a následný dohled nad jejich stavem
- Vytváření pravidelného stavu likvidity, včetně finančních analýz
- Sestavení přiznání k DPH
- Zpracování a ověřování měsíčních a ročních účetních výkazů, včetně jejich reportingu

Co od Vás očekáváme?
- SŠ vzdělání ekonomického směru – vhodné i pro absolventy
- Znalost MS-Office, především MS Excel
- Ochotu a schopnost učit se novým věcem
- Pokročilou znalost německého jazyka
- Přesnost, pečlivost, flexibilitu, spolehlivost a analytické myšlení
- Dobré komunikační schopnosti

Co Vám nabízíme?
- Hlavní pracovní poměr s pružnou pracovní dobou
- Zajímavou a perspektivní práci v zázemí stabilní společnosti
- Příjemné pracovní prostředí, přátelskou atmosféru
- Možnost dalšího odborného růstu, pravidelná školení
- Firemní stravování, dovolenou navíc a příspěvek na dopravu
- Další zaměstnanecké výhody (firemní akce a volnočasové aktivity, bezplatnou výuku německého jazyka atd.)
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Nové Město pod Smrkem.