Diagnostik elektronických zařízení - koordinátor

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Diagnostik elektronických zařízení - koordinátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro naši společnost Festool s.r.o. sídlící v České Lípě hledáme kolegu/kolegyni na pozici
Diagnostik elektronických zařízení - koordinátor (ž/m)
Pracovní náplň:
•diagnostika závad a poruch na strojích a montážních linkách,
•zajišťování oprav a údržby strojů, zejména se systémy NC a CNC,
•opravy počítačových řídích systémů CNC strojů, provádění softwarových zásahů dle pokynů výrobce,
•plánování a provádění preventivních činností na strojích a linkách, zajištění pravidelné údržby strojních zařízení,
•uvádění strojů do provozu,
•vedení kolektivu pracovníků.
Kvalifikační a další požadavky:
•VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru elektro,
•osvědčení podle vyhlášky č. 50/1978 Sb. - §6,
•praxe v oboru elektro minimálně 5 let,
•zkušenosti s vedením kolektivu minimálně 3 roky,
•znalost řídicích systémů Siemens, Fanuc, Festo, Heidenhain,
•znalost ERP systému SAP,
•znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni,
•samostatnost, rozhodnost, analytické myšlení, smysl pro týmovou spolupráci.
Nabízíme:
•zázemí stabilní společnosti,
•možnost profesního rozvoje,
•široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (dovolená navíc, věrnostní odměny, penzijní připojištění, společenské a sportovní aktivity a další).
Volné místo diagnostik elektronických zařízení - koordinátor pro lokalitu Česká Lípa.