OREA HOTELS s.r.o. HOSPODYNĚ - patrová

HOSPODYNĚ - patrová

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: pečlivost, odpovědnost, samostatnost, týmová spolupráce, vstřícné jednání s hosty, znalost cizích jazyků vítána. předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou
Nabízíme: příspěvek na stravu; zaměstnanecké ubytování; pobyty v rámci řetězce OREA.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: hana.chalupova@orea.cz nebo volejte na tel. číslo: 566 585 533, 566 585 541
Volné místo hospodyně - patrová pro lokalitu Sněžné.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: HOSPODYNĚ - patrová

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Management, Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: OREA HOTELS s.r.o.
Ulice: 11
Město: Sněžné
PSČ: 592 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Hana Chalupová
E-mail: hana.chalupova@orea.cz
Telefon: +420 566 585 533,566 585 541

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OREA HOTELS s.r.o.