Vedoucí ekonomického úseku-rozpočtář

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Vedoucí ekonomického úseku-rozpočtář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
vedení ekonomického úseku
metodická podpora vedoucích služeb v oblasti finančního řízení
tvorba rozpočtů a sledování čerpání
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou
Nástup: březen/duben 2018
Nabízíme:
- smysluplnou, různorodou a kreativní práci,
prostor pro seberealizaci,
průběžné vzdělávání a profesní rozvoj,
možnost podílet se na zajímavých projektech,
zázemí stabilní organizace,
pružnou pracovní dobu,
zaměstnanecké benefity,
pracovní poměr na 1,0 úvazku.
Požadujeme:
vysokoškolské vzdělání ekonomického směru,
znalost podvojného účetnictví,
samostatnost a zodpovědnost,
výborné organizační schopnosti,
schopnost vést tým pracovníků,
aktivní spolupráci při zajišťování finanční stabilizace organizace,
trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
zkušenosti v oblasti účetnictví a tvorbě rozpočtů,
praxe ve vedoucí pozici.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte profesní životopis, motivační dopis a Vaši představu o financování Oblastní charity Žďár n. S. v rozsahu max. jedné strany A4 na adresu Oblastní charita Žďár nad Sázavou, Horní 22, 591 01 Žďár nad Sázavou (obálku označte výběrové řízení) nebo na ochzr@zdar.charita.cz do 15. 3. 2018.

Bližší informace: Ing. Jana Zelená, ředitelka Oblastní charity Žďár nad Sázavou,
mob.: 777 755 656, e-mail: ochzr@zdar.charita.cz
Volné místo vedoucí ekonomického úseku-rozpočtář pro lokalitu Žďár nad Sázavou.