Projetkový manager projetku KB a GDPR

  • Vimperk

Pracovní místo ( Projetkový manager projetku KB a GDPR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované vzdělání: VŠ IT technologie, právní
Náplň práce:
- Vedení projektu implementace GDPR
- Monitorování souladu s nařízením GDPR
- Pověřenec pro ochranu osobních údajů
- Spolupráce se všemi útvary napříč organizací
- Identifikace a návrh minimalizace rizik v oblasti bezpečnosti
- Revize a správa vnitřních předpisů v oblasti IT bezpečnosti a GDPR
- Návrh a řešení rozvojových projektů v oblasti IT
- Spolupráce a komunikace s Úřadem pro ochranu osobních údajů
- Zabývání se základní problematikou IT systémů a problematikou související kybernetické bezpečnosti
- Návrhy a opatření v oblasti bezpečnostní architektury
- Návrhy opatření a požadavků v oblasti aplikační bezpečnosti ICT (především webových aplikací)
- Podílení se na vytváření bezpečnostních politik v oblasti ICT.
Další požadavky na minimální znalosti a dovednosti:
- Zkušenost s konzultační či analytickou činností
- Orientaci v problematice ochrany osobních údajů
- Znalost nařízení EU 679/2016 GDPR, zákon 101/2000Sb. o ochraně osobních údajů, kybernetická bezpečnost
- Znalost bezpečnostních norem řady ISO/IEC 2700x a znalost legislativy v oblasti kybernetické bezpečnosti
- Znalost síťových protokolů a služeb
- Znalost problematiky ERP, CRM, DMS přednostně s ohledem na ochranu osobních údajů
- Anglický jazyk alespoň na základní komunikační úrovni
- Praktickou zkušenost s implementací nařízení GDPR výhodou
Tarifní třída: 11.plat , 18.590,- Kč až 27.950,- Kč (dle délky let započitatelné praxe) + osobní ohodnocení
Požadovaný nástup:
15. 3. 2018 (nebo dle dohody)
Uzávěrka přihlášek:
6. 3. 2018
Výběrové řízení dne