RECEPČNÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

RECEPČNÍ

Kontakt: pí Dvorská Klára, e-mail: dalal.a@seznam.cz

Apartmánový hotel a salon thajských masáží přijme do svého týmu kolegu na pozici denní recepční. Máme zájem o zodpovědnou a přátelskou osobnost.

Co nabízíme:
- zajímavou práci na hotelové recepci, včetně správy rezervací a drobné administrativy
- příjem rezervací a obsluha klientů thajských masáží
- dvousměnný denní provoz (10:00 - 21:00) krátký/dlouhý týden
- dobré platové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity
- zvláštní prémie, slevové kupony na vstup do wellness centra

Naše požadavky:
- dobrá znalost AJ a RJ slovem i písmem, NJ vítána
- znalost práce na PC, zkušenosti s recepčním programem výhodou
- aktivní přístup k práci , schopnost samostatného rozhodování, příjemný vzhled, solidní vystupování

Strukturované životopisy s fotografií prosím zasílejte výhradně na emailovou adresu dalal.a@seznam.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo recepční pro lokalitu Karlovy Vary.