VEDOUCÍ ÚTVARU SKLIZNĚ ŘEPY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ÚTVARU SKLIZNĚ ŘEPY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup od 1.3.2018
- Náplň práce: sjednávání smluv na sklizeň řepy a posádek sklízecích strojů Holmer u nových i stávajících zákazníků, průběžný kontakt s pěstiteli řepy, řízení oblastních zástupců pro sklizeň řepy, spolupráce s agronomy cukrovarů při vytváření harmonogramu sklizně řepy, řízení přidělené skupiny sklízecích strojů Holmer, správa podkladů pro fakturaci, pracovní doba volná dle dohody a situace ve sklizni
- Požadujeme: uživatelská znalost MS Office výhodou, ŘP skupina B, zkušenost v jednání se zemědělci
- Nabízíme: k dispozici os. auto, mobil, PC, samostatná práce v příjemném kolektivu ve stabilní prosperující společnosti, stravenky, plat na dovolenou a na vánoce, 5t.dovolená, příspěvek na penz.př. atd.
- V případě zájmu kontaktujte: Ing. Cejnar, tel.: 777 009 140, e-mail: info@agroslubycz.eu, nebo se stavte osobně na uvedené adrese
Volné místo vedoucí útvaru sklizně řepy pro lokalitu Hradec Králové.