Dispečer/dispečerka mezinárodní dopravy

  • Brno

Pracovní místo ( Dispečer/dispečerka mezinárodní dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zájemci prosím nejdříve volejte na číslo: 775 601 481 paní Hautová nebo zasílejte životopisy na: hautova@simtrans.cz. Vybraní uchazeči absolvují pohovor na pobočce firmy v Želešicích u Brna (5 min od konečné tramvaje č.2 Modřice), po dohodě je možné vybrat si místo výkonu práce buď na sídle firmy v Brně na ulici Hapalova nebo na pobočce v Želešicích u Brna.

Do našeho týmu přijmeme komerčního dispečera/ku mezinárodní dopravy. Požadujeme komunikační znalost německého nebo anglického jazyka úroveň min. B1, obchodního ducha, základy práce s PC. Praxe v oboru není podmínkou. Nabízíme dynamický kolektiv, možnosti pracovních cest do zahraničí zejména do Německa, příspěvky na výuku jazyků, mobil pro soukromé účely, stravenky.
Volné místo dispečer/dispečerka mezinárodní dopravy pro lokalitu Brno.