Administrativní - personální pracovník

  • Brno

Pracovní místo ( Administrativní - personální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky od 9:00-16:00hod. nebo e-mailem

Jsme česká obchodní společnost, která se zabývá velkoobchodním i maloobchodním prodejem hodinek a šperků. Na český a slovenský trh dodáváme ve výhradním zastoupení hodinky značek NAUTICA, VERSUS VERSACE, PIERRE LANNIER a spoustu dalších. V současné době hledáme nového kolegu do našeho administrativního týmu.

Co Vás u nás čeká?
- Zajištění provozu kanceláře
- Evidence faktur přijatých a vydaných
- Komunikace s dodavateli a zákazníky
- Vyřizování velkoobchodních objednávek
- Kontrola kompletnosti dodávek od dodavatelů
- Vedení personální agendy
- Správa docházkového systému
- Asistence jednateli společnosti

Co od Vás očekáváme?
- SŠ vzdělání
- Znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel)
- Anglický jazyk - mírně pokročilá znalost
- Pro-zákaznický přístup (vstřícnost, ochota)
- Odolnost vůči stresu a časová flexibilita
- Znalost Pohody výhodou
- Zkušenosti z velkoobchodu vítány

Co Vám můžeme nabídnout?
- Plný pracovní úvazek a smlouva na dobu neurčitou
- Úvodní zaškolení - nehodíme Vás do toho po hlavě
- Zaměstnanecké slevy na naše hodinky a šperky
- Pitný režim a občerstvení na pracovišti
- Stravenky
- Mzda od 18 tis.Kč
bonusy/prémie, zaměstnanecké slevy, jazykové kurzy, stravneky
Volné místo administrativní - personální pracovník pro lokalitu Brno.