produktový specialista marketingu

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( produktový specialista marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA MARKETINGU

Česká mincovna, a.s. - je exkluzivní dodavatel oběžných mincí pro ČNB, výrobce a prodejce pamětních mincí a medailí, dárkového zboží z drahých kovů a investičního zlata. Do stávajícího obchodního týmu hledáme nového kolegu na pozici produktový specialista marketingu

Náplň práce:
- aktivní řízení vývoje nových produktů a projektových realizací
- analýza potřeby trhu, hledání nových směrů
- tvorba produktových materiálů a podkladů pro uvedení na trh
- podpora produktu ve fázi spouštění a prodeje.

Požadujeme:
- zkušenost s vedením projektových týmů
- kreativní myšlení a analytické schopnosti
- Aj na obchodní úrovni nutností, další cizí jazyk výhodou
- ŘP skupiny B a aktivní řízení
- ochota cestovat

Nabízíme:
- práci pro českou výrobně-obchodní společnost
- motivující platové podmínky a zaměstnanecké benefity

Zaměstnanecké výhody: - zaměstnanecké benefity
- pět týdnů dovolené
- příspěvek na stravování

V případě, ža Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.

S vítězem výběrového řízení bude sepsána smlouva na dobu určitou (1 rok) s možností změny na dobu neurčitou.

Kdybychom se do 14 dní neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do úžšího výběrového kola.
Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme.

Odesláním žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb.
Volné místo produktový specialista market