MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/-ICE

  • Most

Pracovní místo ( MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/-ICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-montování výrobků dle pracovních postupů, požadavků zákazníka a nařízení vedoucího výroby, testování funkčnosti výrobků, vyplňování záznamů do výrobních formulářů
Požadujeme:
-ochotu učit se novým věcem
-manuální zručnost
-rychlost
-spolehlivost
-práce vhodná pro ženy
-zkušenosti z výrobního prostředí výhodou
Nabízíme:
- stravenky

Mzda při odpracování všech směn v měsíci po ukončení zkušební doby 23 000,-- Kč

HLÁSIT SE: V případě, že Vás pozice zaujala zašlete svůj životopis e-mailem na alena.holubkova@3e-technologies.net
Volné místo manipulační dělník/-ice pro lokalitu Most.