programový a kulturně-výchovný pracovník - 0,5 úvazek, pracovník recepce - úvaze

  • Blatná

Pracovní místo ( programový a kulturně-výchovný pracovník - 0,5 úvazek, pracovník recepce - úvaze ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROGRAMOVÝ A KULTURNĚ-VÝCHOVNÝ PRACOVNÍK – úvazek 0,5
a PRACOVNÍK RECEPCE – úvazek 0,5
Náplň práce:
- tvorba dramaturgického plánu a jeho realizace
- organizace kulturně-výchovných akcí a programů, činnosti klubů, souborů a jiných zájmových uskupení se zaměřením na kulturně-výchovnou činnost, zájmové vzdělávání, neprofesionální umění, regionální kulturu apod.
- aktivní spolupráce s neziskovými organizacemi a zájmovými spolky
- příprava smluv k zajištění kulturních akcí
- spolupráce v týmu Centra kultury a vzdělávání Blatná – koordinace termínů akcí, technické zázemí, propagace, předprodej apod.
- spolupráce se zástupci města Blatná a s partnery projektu Komunitní centrum aktivního života na zpracování monitorovacích zpráv v období udržitelnosti pro ROP Jihozápad .
- dramaturgie a produkce akcí CKVB
- zabezpečení chodu recepce muzea . komunikace s návštěvníky, partnery apod.
Požadavky:
. vysokoškolské/středoškolské vzdělání
. zkušenost s pořádáním kulturních akcí výhodou;
. výborné komunikační a organizační dovednosti, aktivní a tvůrčí přístup
. výborná znalost práce na PC (znalost MS Office podmínkou)
. znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni výhodou
. zájem o kulturu
. řidičské oprávnění skupiny B výhodou
. časová flexibilita, aktivní a tvůrčí přístup, odolnost vůči stresu, samostatnost, pečlivost, dochvilnost, zodpovědnost, vstřícnost, komunikativnost, týmovost
Nabízíme
. zajímavou práci s vysokou mírou samostatnosti v přátelském kolektivu a příjemném prostředí
. zázemí významné kulturní instituce
. možnost dalšího vzdělávání
. mobilní telefon i pro soukromé už